Czyszczenie kostki Opalenica

Kostka brukowa to najczęściej wybierana nawierzchnia na podjazdy, alejki ogrodowe oraz przydomowe chodniki. Jest bardzo trwała i wytrzymała, a w dodatku pięknie się prezentuje. Jednak, aby cieszyła oko przez lata, potrzebuje pielęgnacji – właściwych preparatów czyszczących oraz specjalistycznego sprzętu.

Samodzielne pozbywanie się takich zabrudzeń może być bardzo czasochłonne i żmudne, a ponadto mało efektywne. W związku z tym warto powierzyć to zadanie specjalistom i zdecydować się na usługę czyszczenie kostki Opalenica.

Do czyszczenia kostki brukowej stosujemy wysokociśnieniowe myjki marki Karcher oraz specjalistyczne preparaty podlegające procesowi biodegradacji, a tym samym przyjazne dla środowiska. Dzięki temu powierzchnia odzyskuje nie tylko czystość, ale również piękny kolor.

Oferujemy Państwu następujące usługi:

  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne trawy, mchów, porostów, błota, a także nalotów atmosferycznych, zwracając szczególną uwagę na miejsca łączenia;
  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne zanieczyszczeń, takich jak plamy po oleju silnikowym, tłuszczu, sadzy i innych trudnych do zniwelowania substancjach;
  • impregnację powierzchni mającą na celu zapobieganie pojawianiu się zielonego nalotu;
  • efekt mokrej kostki.

Przywróć nawierzchni jej pierwotny wygląd i ciesz się jej estetycznym wyglądem, decydując się na czyszczenie kostki Opalenica.

Zapraszamy do kontaktu!