Czyszczenie kostki Nowy Tomyśl

Kostka brukowa, z uwagi na swoje liczne właściwości oraz trwałość, to najczęściej wybierany materiał nawierzchniowy na podjazdy i przydomowe ścieżki. Pięknie się prezentuje i jest bardzo funkcjonalna: dzięki odpowiedniej pielęgnacji może służyć przez długie lata. Z kolei brudna i porośnięta niepożądaną roślinnością potrafi całkowicie zepsuć efekt zadbanego otoczenia i samego budynku.

Niestety nie można tego uniknąć – z czasem nawet najlepiej zabezpieczona i zaimpregnowana kostka pokrywa się warstwą brudu, plam i osadów, a szczeliny zarastają mchami oraz chwastami. W związku z tym warto pamiętać o systematycznym czyszczeniu nawierzchni, a także usuwaniu plam.

Jeśli nie czujemy się na siłach, by zajmować się tym żmudnym i czasochłonnym procesem samodzielnie, możemy powierzyć to zadanie profesjonalistom i zdecydować się na usługę czyszczenie kostki Nowy Tomyśl.

Do czyszczenia kostki brukowej wykorzystujemy przyjazne dla środowiska preparaty ulegające biodegradacji oraz wysokociśnieniowe myjki marki Karcher. W efekcie nawierzchnia odzyskuje swój dawny blask i cieszy estetyką, przyciągając wzrok gości oraz przechodniów.

W zależności od indywidualnych potrzeb klientów oferujemy w ramach usługi czyszczenie kostki Nowy Tomyśl:

  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne niepożądanej roślinności: chwastów, traw, mchów i porostów, a także nalotów atmosferycznych, zwracając szczególną uwagę na szczeliny;
  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne plam i zacieków z oleju silnikowego oraz tłustych zabrudzeń (na przykład z grilla), wyjątkowo nieestetycznych i uporczywych;
  • impregnację nawierzchni dla utrwalenia efektu i zwiększenia odporności na brud;
  • efekt mokrej kostki.

Jeśli chcemy, aby nasze podjazdy i otoczenia domów wspaniale się prezentowały, zadbajmy o nie, korzystając z usługi profesjonalnego czyszczenia kostki Nowy Tomyśl. Satysfakcjonujący efekt gwarantowany!

Zapraszamy do kontaktu!