Czyszczenie kostki Luboń

Chodniki, podjazdy, ścieżki ogrodowe i alejki z kostki brukowej to piękna ozdoba miasta lub posesji czy ogrodu. Dodatkowo to wyjątkowo funkcjonalny i praktyczny element nawierzchni, który przy odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji może służyć użytkownikom przez długie lata.

Warto zatem regularnie dbać o jego wygląd, najlepiej powierzając to zadanie profesjonalistom, gdyż samodzielne pozbywanie się zabrudzeń może być kłopotliwe i czasochłonne, a do tego mało efektywne.

Usługę czyszczenie kostki Luboń wykonujemy z wykorzystaniem środków najwyższej klasy, zarówno mechanicznych, jak i chemicznych. Nie uznajemy kompromisów, dlatego sprawnie i dokładnie czyszczone przez nas powierzchnie odzyskują swój dawny blask i są piękną wizytówką posesji.

W zależności od Państwa potrzeb oferujemy w ramach usługi czyszczenie kostki Luboń:

  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne zanieczyszczeń w postaci chwastów, traw, mchów, glonów czy porostów ze szczególnym uwzględnieniem szczelin;
  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne zanieczyszczeń w postaci pyłu, które wnikają w zagłębienia materiału, przebarwień, plam olejowych i innych trudnych zabrudzeń;
  • zabezpieczenie nawierzchni, co podwyższa jej odporność na zarysowania i ścieranie;
  • efekt mokrej kostki.

Zamów już dziś czyszczenie kostki Luboń i ciesz się pięknym wyglądem swojej posesji.

Zapraszamy do kontaktu!