Czyszczenie kostki Buk

Kostka brukowa to istotny element polskich posesji. Dawniej wybieraliśmy ją przede wszystkim ze względu na jej praktyczne i funkcjonalne zastosowanie, natomiast obecnie coraz większą wagę przywiązujemy do estetyki tego rozwiązania. Nawierzchnia z kostki brukowej może służyć nam przez długie lata, dekorując podwórko i jego otoczenie, jednak pod warunkiem, że odpowiednio o nią dbamy.

Warto zatem pamiętać o jej systematycznym czyszczeniu i usuwaniu trudnych plam. Ale czy jesteśmy zmuszeni robić to sami, nie mając odpowiedniej wiedzy na ten temat i specjalistycznego sprzętu? Na szczęście nie! Można z czystym sumieniem powierzyć to zadanie profesjonalistom i zdecydować się na usługę czyszczenie kostki Buk.

Do usuwania zabrudzeń z kostki brukowej stosujemy biodegradowalne środki przyjazne dla środowiska oraz wysokociśnieniowe myjki marki Karcher. Dzięki temu powierzchnia jest nie tylko czysta, ale również odzyskuje piękny kolor.

Oferujemy Państwu następujące usługi czyszczenie kostki Buk:

  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne chwastów, mchów i porostów, które szpecą całą nawierzchnię, a także nalotów atmosferycznych, zwracając szczególną uwagę na miejsca łączenia;
  • usuwanie mechaniczne i/lub chemiczne zacieków z oleju silnikowego oraz tłustych zabrudzeń, wyjątkowo niepożądanych i uporczywych;
  • zabezpieczenie powierzchni przed ponownym występowaniem uporczywego nalotu;
  • efekt mokrej kostki.

Kostka brukowa wspaniale się prezentuje, jednak należy o nią właściwie dbać, by nie uległa szybkiemu zniszczeniu. W przypadku pojawienia się niepożądanych plam działajmy szybko, decydując się na czyszczenie kostki Buk.

Zapraszamy do kontaktu!